X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

هفت ۷

دنیائی از عجائب هفتگانه ، « علمی و مذهبی »

بابا مبارزه ؛ روشنفکر ؛ لیدر

هفت

 
تبلیغات

انتشار عکس‌های دانشجوی مبارز! پلی‌تکنیکی با لباس زنانه

مجید توکلی دانشجوی افراطی دانشگاه امیرکبیر،که روز 16 آذر در دانشگاه امیر کبیر با شجاعت خاصی در میان دوستان خود مشغول هتک حرمت و توهین به مقدس ترین ارکان نظام بود، در یک اقدام عجیب، با آرایش و لباس زنانه آماده فرار از دانشگاه شد.

او که همانند زنان محجبه، مانتو به تن کرده و مقنعه و چادر به سر داشت و حتی یک کیف زنانه را نیز برای محکم کاری به دوش انداخته بود، در رسیدن به هدف خود ناکام ماند و توسط مامورین امنیتی دستگیر شد.

در حالی کهعکس های توکلی در بسیاری از تجمعات دانشجویان افراطی به عنوان نماد "مقاومت جنبش دانشجویی" در میان تجمع کنندگان توزیع می‌شد، مشخص نیست از این پس آیا عکس او در لباس زنان هم در تجمعات کاربرد خواهد داشت؟

"فرار با لباس زنانه" البته پیش از این هم، اتفاق افتاده است. بنی صدر نیز در اوایل انقلاب و پس از آنکه خیانت هایش به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مشخص شد، با لباس زنانه از کشور گریخت و به فرانسه پناهنده شد.

مجید توکلی پیش از این نیز سابقه توهین به مسئولان نظام و حتی زندان را در کارنامه خود دارد. وی که متولد سال 1365 در شیراز است، در سال 83 و در رشته کشتیرانی وارد دانشگاه امیرکبیر شد اما به دلیل آنکه در چهار ترم پیاپی معدل درسی او زیر 10 بود، از این دانشگاه اخراج شد.

او پس از اخراج از دانشگاه و در جریان حضور احمدی نژاد در دانشگاه امیرکبیر هم، از دانشجویانی بود که نقش مهمی در پروژه اهانت به رئیس جمهور ایفا کرد.

وی همچنین به همراه دو دانشجوی دیگر به خاطر انتشار نشریات موهن علیه ائمه اطهار(ع) در دانشگاه امیر کبیر، مدت 15 ماه را در حبس بود. اما گویا 15 ماه زندان برای توکلی کافی نبود، چراکه وی در روز 17 بهمن ماه سال گذشته نیز در جریان ممانعت نیروهای امنیتی از برگزاری مراسم سالگرد بازرگان، همراه با سه دانشجوی دیگر دستگیر شد و 115 روز دیگر را در زندان گذراند.

گفتنی است توکلی از جمله سردسته های اهانت کنندگان به مقدسات در نشریات دانشجویی بود. بانیان این نشریات حتی دیگر دانشجویان را دعوت به همراهی و ایجاد آشوب کرده بودند: "دموکراسی و آزادی بدون هزینه به دست نمی‌‌آید و البته در هر فرصتی هم محقق نمی‌شود(!) زمان آن اکنون است و فردا بسیار دیر است باید برخاست و قداست‌های تصنعی(!) و مقدسات مردم‌فریب را ساقط کرد."

این جملات در قالب مقاله ای با عنوان "هیچ کس مقدس نیست!" برای فراهم کردن یک فضای اعتراض عمومی منتشر شده بودند.

حمله به اهل بیت نیز دستمایه ای بود برای حمله به رهبریت نظام. در لا به لای مقالات جملاتی دیده می شد که هر انسان آزاده ای از بیان آن شرم می کرد. علی(ع) و محمد(ص) هم گناه کبیره می کردند: "علی نه نور بود و نه آسمانی و نه معصوم... علی یک انسان خطاپذیر و غیر معصوم بود. فراتر از آن محمد نیز چنین بود، حال تکلیف ولی فقیه بسیار روشن است." رئیس جمهور منتخب مردم فاشیست لقب گرفته بود و رهبر انقلاب دیکتاتور!


خبر مرتبط:

حمایت وزیر خارجه انگلیس از حامیان موسوی

پرتاب گاز اشک آور توسط حامیان موسوی به سمت دانشجویان

ضرب و شتم تصویربردار صداوسیما توسط حامیان موسوی

سنگ‌پراکنی حامیان موسوی به سمت دانشجویان

پرتاب یک دانشجو از طبقه دوم دانشکده توسط حامیان موسوی

سردر دانشکده فنی در اختیار دانشجویان انقلابی

ناکامی پروژه آشوب در 16 آذر با حضور 4000 دانشجو در صحن دانشگاه تهران+عکس


نظرات کاربران:
reza

بابا شجاعت!نماد مقاومت ژان گولر

اسماعیل

حال کردیییییییییییییییییما بابا ای ول

خوشگلنا! اگر دختر بودن 14 سالگی جفتشون شوهر می رفتن! قابل توجه دوستان که قبل از رفتن به خواستگاری مطمئن بشن طرف فعال! دانشجویی اصلاح طلب نباشه!

پویا

این عکی بنی صدر مونتاژی است. تا کی می خواهید فریبکاری کنید؟

amoghlee

شما فکر میکنید مردم خرند!!بابا را بردید لباس مسخره زنهاتون را تنش کردید بعد میگوئید داشته فرار میکرده گرفتنش !! اگر میخواست فرار کنه چرا رهبر دانشجویان شده بود ! هر آدم عاقلى این پرسش را از خود میکند ! لطفا صفت حماقت خود را به مردم انتقال ندهید خر خودتى

یه سوال...شما که گفتید صورتش رو اصلاح کرده.اما اینکه این کار رو نکرده؟؟

خوب شد که این دختر نشد!!!

حمید

این عکسها که مشخص هست به زور گرفته شد تا کی مردم را هالو فرض می کنید

reza

فتوشاپ. این عکس ها فقط برای شماها و طرفداران بی سواد و بیشعورتون قابل قبوله.ملتو خر فرض کردین

بهنام

اینم یه رسوایی دیگه!واقعا خجالت آوره.حالا خوبه ناپرهیزی نکرده و روسریش سبز نیست!!

مصطفی

سلام بابا دم شما گرم بعد از کلی کار کردن وقتی این عکسها رو دیدم خستگی رو فراموش کردم کلی خندیدم خیلی باحالن این لیدر ها واقعا هم اینها اهل کوفه نیستن اینها همون حزب چیزن که هر لحظه به یه شکل در میان

وخداونداینچنین رسوامیکند...

خیلی بهش میاد اشتباهی پسر شده

نفرین خدا بر شما باد که لباس زنانه را به اجبار به یک مرد مسلمان پوشانده اید. در شجاعت آقای توکلی شکی نداشتم و این کار زشت شما به شجاعت ومردانگیش مطمئن شدم.

با گذر زمان و شکوفا شدن انقلاب اسلامی خداوند هرچه بیشتر این مفتضحان را به جایگاه هشان می رساند

وَمَکَرُواْ وَمَکَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ

ببب

دلم براش سوخت.خاک تو سر منافقت کنن که ابروی خودت رو بردی ابروی خانوادتم بردی.زنده باد خروس.حداقل خروس مردانگیش از تو بیشتر بود

عجب خانومی که سیبیل داره؟ خوب پسر خوب یک کمی اون تیغ رو بیشتر می مالوندی روی اون سیبیلات تا کمی به اون بنی صدر خانوم شبیه می شدی. آره بابا این آدم نفهم باید با لباس زنانه بین همه مردم تهران و ایران عکسش پخش بشود تا جرات نکنه از تو خونه اش بیاد بیرون. جون من سیبیلای این خانومه قشنگ نیست؟

فاطمه نویدی

دل بنی صدر شاد. عجب مردی بوده این آقا. یه مرد هنرمند بوده واقعا!

آدم یاد بنی صدر می افتد. فقط فرقش این است که این با بابا خیلی هالوتر است.

حالم به هم خورد چقدر یک نفر می تونه کثافت باشه کراهت از قیافه شیادش می باره

mehdi

دمتون گرم کلی حال کردیم...طرفدارای موسوی کلا مرد نیستند

رمضانی

این بچه سوسول کیه واقعا دلم به حال بعضی از جوانها که برای این بچه فوفول کف میزدند میسوزد. خدایا نمردیم و مبارزان ازنوع فوفولی هم دیدیم. خدا شاهد است برای همچین ادمهایی ناموسشان هم مهم نیست چه برسد مردم و مملکتشان. خدایا شکرت

ثمین

آخه این یارو چه فکری کرد که این کارو کرد؟ پیش خودش فکر کرده که خیلی خوشگله؟

امید

قابل توجه کسانی که می گویند به زور این لباس هار به تن آقای توکلی کرده اند...!!!! دیروز می گفتید نشریه های دانشجویی موهن ایشان کار بسیجی هابود... امروز می گویید لباس زنانه به تن کردن ایشان کار بسیجی هااست... فردا حتما می خواهید بگویید اصلا متولد شدن ایشان کار بسیجی ها است...!!! به این می گن منطق دایی جان ناپلئون!!!حالا ما توهم توطئه داریم یا شما...؟؟؟

نظربیگی

این هم نماد دانشجونماهای اصلاح طلبه خدا رو شکر که رسوای خلق شدند.واقعا باید برای این بی منطق هایی که نوچه ی این اقا(!)هستند متاسف بود

ناشناس

خدایا هیچ گاه مارو به خودمون واگذار مفرما.

پیام

amoghlee بنی صدر از اول قصد نداشت مثل دوست شما با لباس زنانه فرار کند وقتی قدرت ملت را دید مجبور به ان کار شد.حال این اقا که برای خودش خانمی شده و به عنوان رهبر دانشجویان فریب خورده نیز قصد فرار با لباس زنانه را نداشته .وقتی حضور دانشجویان فهمیده و با غیرت را دیده که مثل بعضی ها گول نخورده اند مجبور به ان کار شده است.راستی یک نصیحت دوستانه:نداشتن عفت کلام شخصیت وشعور تو و هم قطارانت را نمایان می کند

می دونید چرا این قدر بی آبرو شده واین بی آبرویی کم سابقه براش اتفاق افتاده به نظر من به خاطر اینه که سعی در وهن آبرو دار ترین انسانها در پیش خدا داشته واین مساله ربطی به بحثهای سیاسی نداره اگر چه در قالب یه بحث سیاسی اتفاق افتاده باید عبرت گرفت

صادق

این حجابیه که از پس حجاب ظلمانیشون بر اومده و به سر همشون هم پوشیده می شه.

محمد

ادم نظر اونی که گفته "لباس به تن یه مسلمون میکنید" میخونه خندش میگیره از این حرف.مثل اینکه نظرات این رو در مورد پیامبر و علی(ع) نخونده.

ج

جنبش سبز عجب مردانی دارد. حتی نام خس و خاشاک هم برای آنها سنگین و زیاد است.

محمد

برای کسی که یه سوال... داشت: کجای این خبر گفته که مجید توکلی صورتش را اصلاح کرده؟ برای طرفداران مجید توکلی: در کامنتاتون هم خوددرگیری دارید: یکی میگه فتوشاپ، یکی میگه به زور، یکی میگه ریشش را اصلاح نکرده. حداقل حرفاتونو یکی کنید!

علی

خدارا شکر که ماهیت دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر همگان آشکار شد و همه دیدند که دشمنان این نظام منافقین و مشرکین واقعی و از احمق ترین فریب خوردگان هستند

میلاد

مجید توکلی دیگه کیه؟ این آقا اصلا رشته دانشگاهیش ربطی به سیاست نداره. علکی خودشو گنده ی اصلاح طلبها میدونه. این جور آدما به سیاست کاری ندارن.فقط میخان خودی نشون بدن.همین.همینجور بچه سوسولا دارن ایرانو خراب میکنن دیگه.تا میرن دانشگاه خیال میکنن خیلی بزرگ شدن.خیال میکنن واسه خودشون سیاستمدارین.خیال میکنن روشنفکرن.آدم به این بزرگی خجالت نمیکشه.

ماشاااله نیروهای لباس شخصی همراهشون زیاد دوربین است بهتر بود سر صحنه عکس می انداختند نه یک عکسی با پس زمینه سفید

ehsan

تازه فهمیدم مجید توکلی چه قهرمانی است،تا امروز نمیشناختمش ،زنده باشی قهرمان،نعمت پر آوازه است،درود بر آزادی

من

تشکر می کنم از دوستی که گفته بودن اینا فتوشاپه ! اتفاقا بختیار هم می گفت نواره !

این آقایان مگر اینطوری به ارزش حجاب پی ببرند.

محمدرضا

مسئله نشریه که قبلاً حل شد و خودمان می دانیم کار چه گروهی بود.خواهشمندم از گذشته مبهم صحبت نکنیم.البته منکر حرکت احمقانه توکلی هم نمی شویم.اگر حرف حق می زند باید با افتخار سرش را بالا بگیرد نه اینکه پس لباس مقدس زن قرار گیرد.

محسن

شاگردان عمرو عاص

اگه به زور لباس تنش می کردن که این قدر سر به و شرمنده نبود بلکه باید عصبانی می شد. اما شماها که سنگش را به سینه می زنید صبر کنید تا خودش تو تلویزیون اعتراف کنه و چند نفر هم شهادت بدن بعد حرف تو دهنش بذارین! بگین به زور اعتراف گرفتن و قرص خورده بود و از این حرفا دیگه!

یحیی

واقعا رسانه های خارجی بی خودی دلشون خوشه آخه روسای این فتنه که هنوز کتک نخورده اعتراف می کن رهبران هم که در خونه تماشاچی هستن لیدرهای جوون هم اینطوری فرار می کنن بیچاره بدنه عوام اونا که با اتکا به این رهبران از جون گذشتگی می کنن!

رامین

قابل توجه کسانیکه ادعا دارند این عکسها بزور گرفته شده خوب معلوم است که طرف نمیخواسته ازش اینطوری عکس بگیرند و بالاجبار ی بوده ولی بتید بدونید که وقتی راه دیگه ای برای فرار از مخمصه ای که خودت بوجود آورده باشی تنها راه همین تغییر قیافه و لباس است بنده خدا نمیدونسته که اینطوری گیر میفته این شگرد خیلی جاها تو سایر کشورها جواب داده ولی خوب از بدشانسی طرفه که اینطوری باز هم گیر بیفته دوستان یکم بصیرت داشته باشند بدک نیست موفقیت همه را در شناخت بهتر و دقیقتر آرزومندم

کسی که به اهل بیت اهانت کنه عاقبتش همینه با آل علی هر که در افتاد ور افتاد

هموطن

این طرفدارهای موسوی خیلی در توهم بسر میبرند - به ماست هم میگن سیاهه - بابا دیگه دست بردارید از این مسخره بازیهاتون - تا کی میخواهید فقط خودتون رو آدم فرض کنید - من برای همه شما که دلتون رو به موسوی خوش کردید واقعاً متاسفم چون موسوی و امثالهم دیگه تاریخ مصرفشون برای آمریکا و اسرائیل تموم شده و اونها هم دیگه بهشون امیدی ندارن

mozafarri

من هم جا داره به جناب توکلی تبریک بگم که اینطوری ابروی نداشته خودشو برد جناب توکلی شهرت هم خوب است دیگر معروف شدی!!!!!!!!!! پس شادمان باش

مهدی

اونایی که ایراد می گیرند که این عکس ساختگیه ، زوریه ، ریش داره و... باید بفهمند که این عکس از صحنه جرم و دستگیری نیست بلکه در حقیقت بازسازی صحنه جرم و دستگیری است که بعدا انجام شده است و این ، امری عادی در بررسی های پلیس است .خیال نکنید نکته شگرفی را کشف کرده اید که با آن این عکس ها و واقعیت را انکار کنید

man

درجواب دوستی که فرمودن عکس بنی صدر خائن مونتاژبایدعرض کنم این عکس در ارشیوروزنامه جمهوری اسلامی موجوده!بعدش هم ما از این قهرمانان!!!کم از این افتضاح ها وشیادی ها ندیدیم که حالابخواهیم بگیم دروغه

عبداله توکلی

تبریک می گویم به مریدان این خانم! و تسلیت می گویم به این مریدان که مصداق آیه ((صم بکم عمی فهم ...)) شده اند و هنوز هم این قهرمان را مراد خود می دانند.

مهران مفیدی

واقعا برای این احمقه ای سبز متاسم خیال کردند این یارو شجاعه اما نمیدونند که " کسی که خدارو نداره . شجاعت که ... هیچی نداره " پخ . پخ . نکن می ترسم .

اگه قیافه شو ببینید متوجه میشین که داره به خودش چی میگه.

j

سلام - من شک دارم به این عکس - اگه کسی هم بخواد لباس زنانه بپوشه ریش و سیبیلشو میزنه تا کمتر جلب توجه کنه - من یک شهرستانی هستم همیشه سایت شما و فارس رو میخوندم ولی 16 آذر تهران بودم و حقایق را دیدم - خدا نگهدار رجا و فارس نیوز -

میراب

این آخر و عاقبت تمامی این خائنین و مزدوران آمریکا می باشد ولی دیدن موسوی و کروبی و خاتمی در لباس زنانه نیز خالی از لطف نیست مرگ بر ضد ولایت فقیه

بهنام

اقا این که واضحه کار فوتوشاپه. خودتونو مسخره کنید.

مجید

آی سبزهای خیلی چیز فهم خلاصه عکس این انقلابی شجاع شما زورکی یا فتوشاپی ؟

مجتبی

در جواب رضا:رضا جان احتمالا شما هم از اون دسته سبزا هستی که فکر میکنن فقط خودشون سواد دارن و خیلی می فهمن و باید برای همه تصمیم بگیرن.هرچند خیلی از شما منور فکرا همینطوری هستین.حداقل اون یکی رفیقت گفت به زور این لباسو تنش کردن(البته اینا هرچی که به نفعشون نباشه رو می گن ساختگیه و به زوره و ... ) .آخه فوتوشاپ کار حرفه ای(reza) مشخص که فوتوشاپ نیست. اون توهین هایی که کردی همش برازنده ی خودتونه.

حسین صدیقی

باباشاید طرف بچه بنی صدرباشه

جای عمو ابوالحسن خالی تا ببینه راهش ادامه داره. اینا خوب دنباله روی اون خائن شدند و با پول مردم، دردسر سازی می کنن برای انقلاب

مجید

نردبون پله پله، یواش یواش نوبت بقیه آغایون هم میرسه!!!

با مطالعه کامنتهایی که خوانندگان این سایت گذاشته ان متوجه می شویم که برخی از این آقایان یا خانها هنوز هم بر طبل نفهمی و بی عقلی خود می کوبند این افراد سر خود را زیر برف کرده و فکر می کنند آحادملت هم مثل خودشان هالو هستند و به هر ساز بوقهای رنگارنگ تبلیغاتی دشمنان این نظام و ملت به رقص در می آیند اما کور خوانده اند و با این چرندیات نمی توانندجلوی رسوایی شرم آور هم پالگیهایشان را بگیرند.به نفع خودشان است که دست از این بچه بازیها بر داشته و جواب بزرگواریهای نظام وکوتاه آمدنهادر مقابل این گستاخیها رابا عقل و منطق داده و بیش از این خود را ملعبه دست دشمنان نامرد و حیله گر قرار ندهند.

mahdi

اگر این عکس ها با فوتوشاپ باشه باید عرض کنم که کشور ما در زمینه فوتوشاپ پیشرفت های شگرفی داشته است !!!

این عکسها تابلو که فتوشاپی است؟

میلاد

این هم نماد مقاومتشون شجاعت به مدل امروزی

ایرانی

خوب که چی؟ چرا فیلم هاله نور رو نگذاشتید؟

لعنت خدا بر شما فریبکاران که با سخت ترین توهین ها و فشارها اینچنین پوشش زنانه بر تن مردی صادق و آزادی خواه پوشانده اید.لعنت

نیما

آیا فکر نمیکنید این یک ادیت کاملا بچه گانه باشه؟؟؟ عکس بنی صدر که 100% ادیت شده ! عکس اصلی که آن موجود است ! دوستان حقیقت را بگن ، البته اگه این اسلام شما بویی از حقیقت برده باشه!

مصطفی

تا دیروز که می گفتن دروغه اگه راست می گید عکس نشون بدید سند بیارید حالا که سند رو کردیم می گن فتوشاپه زورکیه دروغه. هر چی ما بگیم دروغه هر چی خودشون بگن عین واقعیت.

مهدی

سلام. خیلی جالبه! این فتوشاپه، پرتاب کفش به طرف کروبی فتوشاپه، دانشجویان ولایی 16 و 17 آذر فتوشاپن، هوادارای احمدی نژاد فتوشاپن و در نهایت همه چی فتوشاپه! واقعا یک فرد چقدر میتونه خودش رو گول بزنه؟ یکبار؟ دو بار؟ چند بار؟

یه جای خوب تو آمریکا با حقوق بالا با بهترین موقعیت براش آمادست بهر حال هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد

ای کاش این نظر را منعکس می کردید.ای کاش حداقل جای زخم های بغل صورتش را با فتوشاپ بر می داشتید. ای کاش ما که با مجید رفتیم بیرون و دیدیم چه طور گرفتنش را نمی خواستید گول بزنید...

galaxy

فکر کنم پروژه جدید حامیان جنبش"چیزه"که تازه کلید خورده :فرار با لباس زنانه:

متین

با یاد دوست نظرات ارائه شده توسط دوستان موافق ومخالف راخواندم ظاهرا همه دوستان دنبال اثبات ویا رد واقعی بودن عکس هستند .به نظرم اثبات ویارد واقعی بودن این عکسها با توجه به فضا کنونی و اتفاقات این روزها امری بعید است.بهتر است به بیان دیدگاههای مطرح شده فرد مورد نظر پرداخت .با چشم عقل به آن نگریست نه با احساس صرف..!!!

سه شنبه، 17 آذر 1388

4:05:33 PM

در حالی که عکس های توکلی در بسیاری از تجمعات دانشجویان افراطی به عنوان نماد "مقاومت جنبش دانشجویی" در میان تجمع کنندگان توزیع می‌شد، مشخص نیست از این پس آیا عکس او در لباس زنان هم در تجمعات کاربرد خواهد داشت؟

نظرات کاربران

نام :
ای-میل :
نظر :
ارسال
هفت
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد